Jesteś tutaj: KSIĄŻKI

SHEILA  — Angelika Sumera

TOM PIERWSZY

GATUNEK: fantastyka, książka dla młodzieży, thriller.

WERSJA: PAPIEROWA

ISBN: 978-83-9507-140-9

ROK WYDANIA: 2018

Ma na imię Akira i jest zwykłą, siedemnastoletnią dziewczyną, której życie całkowicie wywraca się do góry nogami. Na jej drodze pojawiają się tajemnicze istoty, a ludzie, którzy są jej bliscy, staja się jej najgorszymi wrogami. Komu może zaufać? Jak ma poradzić sobie z tym, co ją spotyka? I jak nie stracić przy tym zdrowego rozsądku? Czy zdąży znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim bestia ją dopadnie?

SPRAWDŹ WIĘCEJ / DOSTĘPNOŚĆ / OPINIE

SHEILA. ZANIM NADEJDZIE MROK  — Angelika Sumera

TOM DRUGI

GATUNEK: fantastyka, książka dla młodzieży, thriller.

WERSJA: PAPIEROWA/E-BOOK

ISBN: 978-83-8369-354-5 (PAPIEROROWA), 978-83-8369-355-2 (E-BOOK)

ROK WYDANIA: 2024

Sheila — dziewczyna, która uciekła bestii i pochowała swoją zamordowaną matkę. Teraz musi zmierzyć się ze swoimi mocami i odzyskać siłę, by stawić czoła komuś, kto nie ustanie, dopóki jej nie zabije. Będzie ją ścigać w każdej możliwej postaci. Czas zdecydowanie nie gra na jej korzyść i jeśli czegoś nie zrobi, straci wszystko. Na jej drodze staną nowe postacie, próbujące przeciągnąć ją na swoją stronę. Jednak, czy aby na pewno chcą jej pomóc?
Sheila musi zmierzyć się ze swoim strachem i swoim dawnym znajomym z przeszłości. Na dodatek Fedl zaczyna się dziwnie zachowywać. Czy uda jej się rozwiązać zagadkę? Czy zdąży, nim bestia wyda ostatnie tchnienie?

SPRAWDŹ WIĘCEJ / DOSTĘPNOŚĆ / OPINIE